Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak

Yaşam Koçu Olmak


İnsanları; işlerinde, ilişkilerinde ve sosyal yaşamlarında daha başarılı olabilmeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için motive ettiğiniz, prestijli ve yüksek kazançlı bir yaşam koçu olabilirsiniz.


Ürün: E-Kitap

Uyumluluk: Windows


yalnızca 39 TL (KDV Dahil)


 • Erkan Batur

  Pahalı kurslara gitmeden önce Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak adlı e-kitabı satın alarak işe başlamanızı tavsiye ederim. Kurslarda anlatılanlardan çok daha fazlasının bu e-kitapta bulacaksınız.

  Erkan Batur
 • Deniz Elibol

  Son günlerin en moda mesleği olan yaşam koçluğunu bu harika e-kitaptan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Basit anlatımı sayesinde en küçük detayları bile kolaylıkla anlayabilirsiniz.

  Deniz Elibol
 • Murathan Saygın

  Yaşam koçu olmak isteyip, nereden başlayacağını bilemeyenler için oldukça faydalı bir kaynak olmuş. Üstelik fiyatı da son derece uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Murathan Saygın

Özellikler


Geniş Kapsam


Başarılı bir yaşam koçunun bilmesi gereken tüm konular detaylıca anlatılmıştır. Ayrıca pahabiçilmez kariyer tavsiyeleri yer almaktadır.

Kolay Anlatım


Konular son derece basit bir dil ile anlatılmıştır. Böylece yaşam koçluğu mesleğine ilk defa adım atacak kişilerin dahi işi kolaylıkla öğrenmesi sağlanmıştır.

Uyumluluk


Windows işletim sistemine sahip tüm masaüstü, laptop, tablet ve akıllı telefonlarda çalışamaktadır.

189
SAYFA
4323
GÖSTERİM
2671
BEĞENİ
100%
MEMNUNİYET

Bölümler


Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 1. Bölüm

Birinci Bölüm


Birinci bölümde; yaşam koçluğunun geniş tanımı yapılarak, koçluğun kısa bir tarihçesi ve gelecek potansiyeli, koçun müşterisine karşı sorumlulukları, yaşam koçu olmanın avantajları, kimlerin yaşam koçu olabileceği ve koçlukla karıştırılan meslek dallarından bahsedilmektedir. Ayrıca bu bölümde bir yaşam koçunun ne yaptığı fonksiyonel olarak özetlenmiş olup, okuyucuya yaşam koçluğu ile ilgili genel bir vizyon kazandırmaktadır.


İkinci Bölüm


İkinci bölümde; bir yaşam koçu olmak için bilinmesi gereken tüm teknik konular detaylıca ama basit bir dille anlatılmıştır. Yaşam koçluğu teknikleri ve uygulamaları hakkında hızlandırılmış bir eğitim almanızı sağlayacak olan bu bölüm, bireysel koçluk, işletme koçluğu, karbon koçluğu, kariyer koçluğu, kurumsal koçluk, yönetim koçluğu, ilişki koçluğu, emeklilik koçluğu, spiritüel koçluk, zaman yönetimi koçluğu, sağlıklı yaşam koçluğu ve iş-yaşam dengesi koçluğu alanlarına değinmektedir. Yaşam koçluğu mesleğine ilk defa adım atacaklar için eşsiz bir kaynak olan bu bölüm, ayrıca kendi kendinin yaşam koçu olmak isteyen kişiler için de oldukça faydalıdır.

Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 2. Bölüm
Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 3. Bölüm

Üçüncü Bölüm


Üçüncü bölümde; yaşam koçluğu mesleğinin daha çok koçluk boyutunun teknik konuları anlatılmaktadır. Bir yaşam koçluğu hizmeti sunarken baştan sona ne yapılması gerektiğinin tüm adımlarına değinen bu bölüm sırasıyla şu konuları içermektedir; yaşam koçlarının bireylere ya da gruplara hizmet verirken izleyeceği adımlar, hizmet sunma şekilleri, koçluk uygulama ve değerlendirme şekilleri. Geleneksel yüz-yüze koçluğun yanı sıra, telefonda koçluk, online koçluk, e-mail ile koçluk, tele sınıflar, ruhsal ve bedensel arınma programları, seminerler ve sertifika programları gibi alternatif koçluk modelleri de avantaj ve dezavantajları ile yine bu bölümde incelenmiştir. Böylece yaşam koçu, müşterisinin ihtiyaç ve bütçesine göre ona farklı koçluk alternatifleri sunabilmektedir.


Dördüncü Bölüm


Dördüncü bölümde bir yaşam koçunun işinde daha başarılı olabilmesi için kendini nasıl geliştireceği detaylıca anlatılmıştır. Bunun için tüm geleneksel ya da online öğrenme alternatifleri üzerinde detaylıca durulmuş, hepsinin avantaj ve dezavantajları açıklanmıştır. Ayrıca bir yaşam koçunun  sahip olması gereken bilgi, beceriler ve kişisel özelliklerin neler olması gerektiği ve bunların nasıl edinileceği de yine bu bölümde yer almaktadır. Yaşam koçluğu sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir meslek dalıdır. Başarılı bir yaşam koçu da bu bağlamda mesleki bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmeli ve güncellemelidir. İşte bu bölüm bunun kolay yolunu göstermektedir.

Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 4. Bölüm
Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 5. Bölüm

Beşinci Bölüm


Beşinci bölümde; yaşam koçluğu alanında tecrübe kazanmak isteyen bir yaşam koçu adayının istediği gibi bir iş bulmak için ne yapması gerektiği hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Hızlandırılmış bir iş bulma kursu niteliği taşıyan bu bölüm, bir yaşam koçu adayının en hızlı ve kolay şekilde tecrübe kazanmanın yolunu göstermektedir. Ayrıca işveren üzerinde nasıl mükemmel bir etki bırakacağınızı da keşfedeceğiniz bu bölümde, alışılmışın dışında yollarla bu heyecan verici işe nasıl girebileceğiniz anlatılmaktadır.


Altıncı Bölüm


Altıncı bölümde; kendinize ait bir yaşam koçluğu işi kurmak için bilinmesi gerekenler ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Bir iş kurmanın baştan sonra tüm süreçlerine değinen bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; girişimci olmak, iş modeli belirlemek, iş planı oluşturmak, şirket kurmak ve ilgili yasal süreçleri yönetmek,  işyeri (ofis) kurmak, ücretlendirme yapmak, sözleşme yapmak ve hizmet bedelini müşteriden tahsil etmek. Sıfırdan başlayarak bir yaşam koçluğu işi kurmak, içinde sizin tarafınızdan yönetilmesi gereken bir çok detayı barındırır. İşte bu bölümde tüm bu detaylar tüm püf noktalarıyla açıklanmıştır.

Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 6. Bölüm
Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak - 7. Bölüm

Yedinci Bölüm


Yedinci bölümde; bir yaşam koçunun hızlı ve kolay bir şekilde nasıl müşteri bulacağının yolları detaylıca anlatılmıştır. Hızlandırılmış bir satış–pazarlama kursu niteliği taşıyan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; hedef kitleyi belirlemek, online pazarlama ve reklam faaliyetleri, sosyal medya pazarlama, geleneksel pazarlama ve reklam faaliyetleri, çevre edinmek (networking), yeni müşteri ile çalışmak ve müşteri memnuniyeti sağlamanın yolları. Sıfırdan müşteri edinme ve onu elde tutmanın tüm detaylarını içeren bu bölüm sayesinde çok kısa sürede sanki yıllardır yaşam koçluğu yapıyormuş gibi müşteri edinebilirsiniz. Üstelik edindiğiniz her bir müşteriyi sağdık bir müşteri haline getirerek uzun yıllar onunla iş yapabilirsiniz.


Sadece 39 TL ödeyerek başarılı bir YAŞAM KOÇU olabilirsin!

Müşterilerimizin Söyledikleri


Eğer biz size ikna edemediysek, belki müşterilerimizin söyledikleri edebilir!


Pahalı kurslara gitmeden önce Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak adlı e-kitabı satın alarak işe başlamanızı tavsiye ederim. Kurslarda anlatılanlardan çok daha fazlasının bu e-kitapta bulacaksınız.

Yaşam Koçu – Testimonial Slider 3

Son günlerin en moda mesleği olan yaşam koçluğunu bu harika e-kitaptan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Basit anlatımı sayesinde en küçük detayları bile kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Yaşam Koçu – Testimonial Slider 2

Yaşam koçu olmak isteyip, nereden başlayacağını bilemeyenler için oldukça faydalı bir kaynak olmuş. Üstelik fiyatı da son derece uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yaşam Koçu – Testimonial Slider 1

Sadece 39 TL ödeyerek başarılı bir YAŞAM KOÇU olabilirsin!

Motive etmekle görevli bir yaşam koçu olarak; tutkunuzu, hayatınızda kazançlı ve prestijli bir kariyer sahibi olmak için kullanın. İnsanları hayallerinin peşinden gitmeleri, iş hedeflerinde başarıya ulaşmaları, yada günlük hayatlarını daha iyi idare edebilmeleri için motive etmeyi isteyin. Merak etmeyin, girişimci ruhunuz bir yerden başlamanız için gerekli adımı atmanızı sağlayacaktır.

Hayallerinizdeki kariyere sahip olmayı hak ettiğinize inanıyorsanız, Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak’ ın tam size göre bir rehber olduğunu bilmelisiniz. Bu pratik kariyer rehberi bir yaşam koçunun bilmesi gereken her şeyi size verebilir…


Sipariş vermek hızlı, güvenilir ve kolaydır!

E-Kitabı 1 dakika içinde bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz!


Memnuniyet Garantisi

NORMAL FİYATI 139 TL


** KISA BİR SÜRE İÇİN 39 TL **


Sipariş Vermek İçin

Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak”ı satın alırken ödemenizi isterseniz kredi kartı, isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Ödemeler, SSL güvenlik sertifikalı xTicaret.com üzerinden gerçekleşmektedir. Bundan dolayı kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.


Rüya Meslekler: Yaşam Koçu Olmak

Guvenli Ödeme